MÖBLER / Bord / Skrivbord 15889071

nr 1588 9071

Skrivbord

1930-tal, Björk, med bokhylledel. Bredd: 135 cm, djup: 75 cm, höjd: 74 cm, nyckel

Kondition: slitage, skador, fanérbortfall

Utrop:

500 kr

måndag 18 december 2023
kl 19:50:52